O nás

V oboru zpracování plastických hmot máme bohaté zkušenosti, naše společnost HEKUPLAST byla založena v roce 1996. Pro naše partnery vyrábíme nejrozmanitější plastové výlisky - od součástek pro automobilový průmysl až po termosky. Během dvaceti let jsme získali řadu významných zákazníků z celé Evropy, které jsme přesvědčili vstřícným a profesionálním přístupem, odborností a praktickými zkušenostmi.

Našim klientům dokážeme poradit nejlepší řešení, pracujeme s různorodými materiály, které dokonale známe a nebráníme se ani novým, neotřelým postupům. Naše práce nás baví a náročné a nečekané požadavky našich zákazníků, bereme jako výzvu a příležitost. Na základě obdržených podkladů, ať už se jedná o skici, výkresy nebo prototypové vzorky, jsme schopni nápady a představy našich zákazníků realizovat ve velice krátké době, a to v potřebné kvalitě a vzhledu – k oboustranné spokojenosti.

Společnost HEKUPLAST vnímáme jako stále se rozvíjející firmu s jasnou a přehlednou strukturou. Našim partnerům nabízíme vstřícnost, vysokou odbornost, kvalitu a spolehlivost. Škála našich výrobků je opravdu široká, v nově postavené hale vybavené nejmodernějšími technologiemi vyrábíme:

  • automobilové součástky
  • díly pro domácí elektrospotřebiče
  • součástky jízdních kol
  • termosky a izolační láhve
  • dárkové zboží a mnoho dalších produktů

Všem zákazníkům bez rozdílu poskytujeme maximální servis: od vývoje a konstrukce forem přes výrobu modelů a provedení mezioperačních zkoušek, vyladění technologie až po zahájení první sériové výroby. V samotném procesu výroby pak aplikujeme vlastní inovativní řešení. Díky vysoké efektivitě práce snižujeme našim klientům finanční zátěž spojenou se zavedením nové produkce.

Velký důraz klademe rovněž na zvyšování kvalifikace našich zaměstnanců, a to proto, abychom dokázali reagovat na zvyšující se požadavky našich zákazníků. Pro naši společnost není důležitá velikost realizované zakázky, ale spokojenost zákazníka a pocit dobře odvedené práce.

Využijte zkušeností společnosti HEKUPLAST ve prospěch vašeho podnikání.